Dětská radost   

Ano, je pravda že zrovna tohle se může zvrhnout až v nechutné a nenáviděné rozmazlování, kdy si pak dítě spočítá, že když začne dupat nožičkami a řvát, dostane vždy to, co požaduje. Dneska je taková výchova, že nesmíte dítě ani plácnout beze strachu, že vás zavřou. A to je jádro pudla.

hračky

Ale tento článek nemá být o výchově dětí. Ten bude o hračkách.

Když tedy pro dítě jdeme kupovat nějaké hračky, vždy bereme v potaz jeho věk a pohlaví. Desetiletému chlapci jen málokdo podaruje panenku s modrýma očima a k tomu kočárek. To by asi nakrklo i dospělého. A malé holčičce darovat jeřáb s autem také asi není to nejlepší. Zde vidíte, že někdy vybrat hračku pro vnuka či vnučku není zase tak jednoduché. Obzvláště nebydlí-li rodina pohromadě. Prarodiče vyberou dárek a těší na dětské rozzářené oči, ale ten letí obloukem do kouta, protože, hle, Kryšpínek již má tři takové naprosto stejné. Co si o tom myslí prarodiče již nebudeme rozebírat.

Nuže, opět se blíží čas, kdy se patří malého nebo malou něčím obdarovat a začíná sháňka. Nervy jsou na pochodu, protože nevíte, co se bude dítěti líbit. Já vám, zcela nezištně pochopitelně, rád poradím. Nechoďte nikam. Pohodlně se usaďte v křesle nebo jinde a přečtěte si, jak koupit dárky v klidu domova.

hračka

Zcela jistě máte internet (jinak byste tento článek nečetli, že ano). Nu tak si myší klikněte na web krteček obchod, ano na ten modrý text, nemusíte to hledat a sami uvidíte, že vybrat hračku není zase tak složité, pokud ovšem krtečka znáte. A kdo by neznal. Je pravda, že dneska je ta mladší generace zhýčkaná americkými, s odpuštěním, pitomostmi, ale já se domnívám, že postava krtečka je přece jen stále v kurzu. Je vhodná pro kluky i pro holky, starší i ty nejmenší. To v praxi znamená, že krtečkem lze potěšit v podstatě kohokoli. Tak vybírejte a uvidíte, že váš dárek udělá radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup