Kompletní optimalizace webových stránek

Internet je obrovským trhem, na kterém lze podnikat takřka v čemkoli. Bez ohledu na to, zda s podnikáním teprve začínáte nebo již máte hotový produkt, můžete díky internetu vystřelit své prodeje ke hvězdám a rakotově růst klidně i několik let v řadě. Kvalitní a oblíbený produkt nebo služba však dnes již nestačí a je třeba pomýšlet i na konkurenci, které je v online prostředí obvroské množství. Řešením je dobrá propagace, která produkt nebo službu dostane až ke koncovému zákazníkovi a vysvětlí mu, proč by se měl rozhodnout právě pro Vaši firmu.

palec s úsměvem

PPC nebo SEO?

Jak PPC reklama, tak i optimalizace webových stránek mají svoje klady a zápory. Proto na webových stránkách https://www.seolight.cz/nabízíme obojí a to v takovém provedení, které podpoří Vaše prodeje s minimálními investicemi. Během několika týdnů se z neznámé webové stránky můžete vyšplhat mezi ty nejoblíběnější v oboru a držet se na předních příčkách vyhledávání Google nebo Seznam. S rostoucím počtem návštěv Vašeho webu porostou i samotné prodeje a to mnohdy i o několik desítek procent každý mesíc. Vynaložená investice se Vám tak velmi brzy vrátí a Vy ji můžete znovu zainvestovat nebo využít v jiné oblasti Vašeho podnikání.

Vyhledávání na mobilu

Co optimalizace obnáší?

Optimalizace webových stránek je dlouhodobý projekt, který má za cíl lepší umístění ve vyhledávání a lepší povědomí o značce napříč celým trhem. Způsobů, jak toho docílit, je hned několik a nejefektivnějším z nich je kombinace PR článků a kvalitně vytvořeného webu a následné propojení těchto dvou faktorů.

Díky 8 rokům zkušeností v této disciplíně excelujeme a nabízíme efektivní a cenově výhodnou optimalizaci, která se klientovi vždy vyplatí. Připravíme pro Vás dlouhodobou strategii, vytyčíme cíle a nastavíme rozpočet, díky kterému se můžeme pustit do realizace bez ohledu na velikosti Vaší firmy.