Nejlepší jsou jedlé dárky! Můžete je koupit anebo sami vyrobit

Pohybujete se v kruhu lidí, kteří šetří každý kousek místa v bytě a nesnášejí zbytečnosti? Anebo vy sami neradi zatěžujete svět hmotnými dary, které následně jen zabírají místo? A darování zážitků vás také neláká? Pak jsou tím pravým východiskem pro vás takzvané jedlé dárky. Ty nikoho nezklamou a můžete si dovolit je darovat i naprosto neznámým lidem, o kterých téměř nic nevíte. Zkrátka se jedná o ideální pozornost pro všechny případy.
gurmánský zákusek

Co jsou jedlé dárky?

Jedlé dárky jsou věci, které můžete zkonzumovat a zbude vám po nich maximálně obal, jinak nic. Jedná se tedy o jídlo, nápoje, různé pochutiny, ale klidně třeba i o koření anebo o jedlé rostliny. Mají spoustu nesporných výhod, ke kterým patří především to, že jsou ve většině případů univerzální, budou se tedy hodit každému, a pokud se ani tak nestrefíte obdarovanému do vkusu, může je příjemce snadno poslat dál. Nezabírají tedy žádné zbytečné místo. A nabízejí možnost překvapení anebo prezentace vašich dovedností, pokud je sami vyrobíte.
tři láhve

Jaké produkty ideálně zvolit?

Jedlé dárky vám nabízí široké pole působnosti. Jistě, můžete darovat osvědčený alkohol či čokoládu, ale to nikoho nepřekvapí. Pokud chcete oslnit, vsaďte na své vlastní dovednosti a upečte třeba dort, krabici voňavých sušenek anebo darujte část své úrody ze zahrádky. Vždyť takové ovoce či zeleninu, které vlastnoručně vypěstujete, můžete zpracovat na sto různých způsobů. A díky tomu, že už jen málokdo klasicky zahradničí a zavařuje, se jedná o velice vítaný dárek. O tom svědčí i fakt, že prodej domácích „farmářských“ produktů typu zavařenin, kvašené zeleniny, sirupů či nakládaných sýrů prudce stoupá.

Věnujte originál!

A není nic lepšího, než využít tento typ poptávky ve vlastní prospěch: když darujete jedlý dárek, můžete darovat originál s přidanou hodnotou, jakou je třeba regionální původ anebo vaše vlastní práce. Darujete věc, kterou obdarovaný potěší své chuťové pohárky a nebude mu doma nikde zavazet. A všichni vás za takové dárky budou milovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup