Půjčovna dodávek Brno a stěhování v noci

Jak se nezbláznit ze stěhování

Balte věci s předstihem – máte-li v plánu přestěhovat se sami, jen s pronajatou dodávkou, nejvíce času věnujte přípravě a včasnému balení věcí tak, aby v den stěhování jste jen vyzvedli vůz a začali s nakládkou. Nakládání a přemístění se na nové působiště byste ovšem mohli provést v noci.

provoz na dálnici

Zdá se vám tato myšlenka příliš svérázná a nereálná? Pak vězte, že nebudete první a zdaleka ne ani poslední, kdo se podobného projektu rád zhostí. Je totiž prokázáno, že noční stěhování je vždy nejen zábavnější, ale hlavně mnohem poklidnější a pohodovější.

Přestěhujte se přes noc

Ve filmu „Kulový blesk“ pomáhá Josef Abrhám s Rudolfem Vodrážkou „Mistru Bílkovi“ balit celý byt přes noc. Ráno skončí a rozejdou se spokojeně do svých domovů, aby celou akci zakončili hromadnou „dvanáctisměnou“. Noční činnost tohoto rázu má něco do sebe, pokud jste dosud nic takového neabsolvovali, můžeme vám to vřele doporučit. Pochopitelně je důležité se na to připravit, nejlépe spát před tím déle, než jste zvyklí.

večerní provoz

Proč se stěhovat v noci – jestliže svou prací nikoho nerušíte a nejste příliš hluční, brzy zjistíte, jak božský je v noci klid. Odpadají všechny rušivé vlivy, jako je denní úroveň hluku ve městech i na venkově, rozptýlené denní světlo, které zároveň rozptyluje pozornost, zatímco umělé osvětlení ji zužuje na daný objekt. V noci také jinak fungují hormony, jste obvykle klidnější, zbytečně nikam nespěcháte a nestresujete se. Když si dáte kávu, ta vás povzbudí, ale jinak, než ta ranní, krátce po probuzení.

Pohodová jízda, minimální provoz – máte-li zajištěný vůz z půjčovny dodávek Brno a zabezpečené parkovací místo, bude se vám lépe nosit a ukládat věci do zavazadlového prostoru a zároveň bude na řízení klid, v minimálním provozu. Na co byste neměli zapomínat, je kvalitní osvětlení, nejlépe baterka „čelovka“ se silnými LED diodovými zdroji.