Co dát zaměstnancům?


Zabýváme se výrobou reklamních předmětů, které se stávají hitem mezi podnikateli. Dobře vybraný reklamní předmět je ideální reklamou, protože není drahý a je na něm natištěné vaše logo. A to je to, co vám pomůže s propagací. Pokud držíte denně v ruce třeba propisku s názvem firmy od které jste ji dostali, prostě si tu firmu zapamatujete. A takhle to funguje se všemi takovými předměty. Pokud tedy podnikáte a nebo se na to chystáte, měli byste mít vyřešený marketing. Tento druh marketingu je velmi účinný, protože není vtíravý a přesto o vás lidé budou vědět.

reklamní propisky

Je to lepší než billboard
Je fakt, że na které druhy reklamy jsou lidé doslova a do písmene alergičtí. Nikdo nechce aby se na něj valily reklamní spoty z televize nebo z rádia, kde je jich pomalu víc jak normálního programu. Neúčinné jsou také reklamní letáky, které si sice většina lidí přečte, ale pak se vyhodí. Lepší jsou věci, které rozdáte lidem zdarma třeba k nákupu. Když vyberete něco praktického, zvýšíte tím šanci že budou obdarovaní vaše dárky používat.
Klíčenky na krk byly hitem před mnoha lety. Daly se sehnat snad všude, byly různě dlouhé, široké, daly se sehnat v mnoha a mnoha barvách, a nosily je především děti.

svazek klíčů

Klíčenky na krku snižovaly riziko ztráty klíčů, což bylo zejména u malých dětí velice důležité. V současné době se tyto klíčenky nosí opět, a nosí je i dospělí. Jsou totiž velice praktické, protože se na ně dá připnout třeba vstupní karta. Používají je hlavně lidé v kancelářích, protože nemusí po kapsách hledat vstupní karty do jednotlivých pater. Klíčenky jsou skvělé nejen jako dárek pro zákazníky ale i jako výbava pro vaše zaměstnance. Vyberte si u nás některé z mnoha praktických reklamních předmětů, které jinde neseženete. Najdete u nás třeba kosmetiku nebo drobnou elektroniku. Uvidíte, že vaše zaměstnance potěšíte a ještě budete mít levnou reklamu, protože budete lidem na očích.