Elektrické krby se shodnou s každým prostředím

Při výběru elektrického krbu bude asi prvním parametrem, zda se chceme jen kochat anebo se také budeme chtít ohřát. Oba tyto efekty vám zajistí elektrické krby.

  • Krb s funkcí ohřevu si tedy budeme vybírat také podle topného výkonu.
    • Tento údaj se udává ve Wattech podle něho poznáte, jak rychle se krb ohřeje a jak intenzivně bude topit.
    • Čím větší výkon bude elektrický krb mít, tím větší bude spotřeba elektrické energie.

Elektrický krb funguje docela jednoduše. Stačí ho zastrčit do zásuvky a během krátkého okamžiku se „rozhoří“ umělý plamen. Velkou výhodou je to, že nemusíte přikládat, ale regulaci zvládnete dálkovým ovládáním. Elektrické krby jsou prakticky bezúdržbové. Stačí je čas od času zbavit prachu anebo lehce omýt vlhkým hadrem.

krb

Elektrické krby v moderním bytě i na chatě
Nabídka elektrických krbů je natolik široká, že si mezi nimi můžete vybrat ten pravý do jakéhokoliv interiéru. Dokonale se shodne s moderně zařízeným bytem i rustikálně pojatým stavením. Do moderního bytu si lidé většinou pořizují elektrické krby na stěnu.

  • Na chatě nebo chalupě dokáže krb vytvořit dokonalou atmosféru.
  • A to v jakémkoliv ročním období.
    • Dalším bonusem je totiž to, že se dá vypnout funkci ohřevu a zapnout si jen efekt plápolajících plamenů.

Bezpečný provoz

Elektrické krby se také hodí všude tam, kde jsou malé děti nebo domácí mazlíčci. Díky tomu, že je krb naprosto bezpečný, nemusíte se obávat žádného popálení nebo dokonce požáru při neopatrné manipulaci. Elektrický krb ale nemusí být pouze bytovým doplňkem. Stále více majitelů nebo provozovatelů restaurací a barů si pořizuje tento stylový doplněk k dokreslení útulného prostředí a přátelské atmosféry. Pro vaše hosty to bude zajímavý doplněk, který vám jistě zvedne tržbu.

  • Navíc si ušetříte ve všech případech práci s vynášením popele a pořizováním dřeva.