Kdo vám to doma opraví – využijte hodinového manžela

Říká vám něco pojem hodinový manžel? Do klasického manžela má sice daleko a nemá s ním téměř nic společného, ale zastane spoustu oprav a činností v domácnosti. Ať už se vám něco porouchá, neumíte něco nainstalovat nebo zapojit, s tím vším si hodinový manžel poradí a nebude vás to stát mnoho. Tak proč byste se s nějakou tou nepříjemnou opravou domácích spotřebičů nebo jejich zapojováním mordovat hodiny sami a třeba dokonce i neúspěšně, když to za vás může udělat někdo jiný, zkušenější a mnohem rychleji.

metr

Znáte to – jednou se vám doma rozbije to, podruhé zas tamto, nebo se vám třeba ucpe odpad. A většinou zrovna ve chvíli, kdy se vám to zrovna nejméně hodí a nikdo, kdo by vám s tím pomohl, není na blízku. Co teď? Žijete sama, nebo váš protějšek na nějaké ty domácí opravy není? Není nad to využít služeb hodinového manžela . Takový kvalitní hodinový manžel totiž dokáže hotové zázraky. Poradí si se spoustou věcí u vás v domácnosti, na které sama nestačíte nebo na které si netroufáte či nemáte momentálně u sebe někoho, kdo by vám s tím pomohl.

vrtačka

Na co všechno si můžete domů pozvat hodinového manžela:
· Montáž nábytku
· Různé drobné opravy v domácnosti
· Montáž kuchyňské linky
· Protékající wc
· Ucpaný odpad
· Instalace poliček nebo obrazů na zeď
· Výměna žárovek
· Tapetování, malování
· Zámečnické práce

Někteří hodinoví manželé mají rozsah prací ještě o něco širší a troufnou si třeba i na elektrikářské nebo zednické práce. Je potřeba se tedy dopředu informovat na rozsah nabízených služeb.V každém případě se vám ale objednání takového servisu vyplatí. Příště, až se vám doma něco porouchá, nepůjde vám něco smontovat a podobně, rozhodně neváhejte a objednejte si služby hodinového manžela, které vám jistě přijdou vhod.