Multi tablety 5v1 se za vás postarají o vše potřebné

Rádi byste si pořídili svůj vlastní bazén, ale máte obavy, že se o něj nedokážete náležitě postarat tak, aby vám radost z koupání nezkalila znečištěná voda?
Hoďte své starosti za hlavu! Když si k údržbě vaší nádrže pořídíte spolehlivé, moderní multi tablety 5v1, můžete na takové obavy rovnou zapomenout.
dopad do vody.jpg

Vsaďte na moderní pomocníky bazénové chemie a buďte bez starostí!
Tyto moderní přípravky k údržbě bazénové vody v sobě spojují hned několik důležitých pomocníků, které byste jinak museli sami složitě kombinovat. Postarají se za vás o vše potřebné, a navíc téměř bez práce.
Tablety vaší vodě dodají nezbytný chlór
Jedná se o chlorové tablety, které zajistí optimální koncentraci chlóru ve vaší nádrži. Chlór v té správné koncentraci zajistí, že u vás nebude mít žádný mikroorganismus ani tu nejmenší šanci na přežití. Rovnou se tak můžete rozloučit se všemi sinicemi, řasami a bakteriemi, o které žádný majitel bazénu nestojí.
Postarají se o ideální ph
Ovšem pozor, aby chlorace vody působila právě tak, jak má, je naprosto zásadní, aby byl aktivní chlór v bazénové vodě obsažen v optimální koncentraci, a aby byla hodnota ph na té správné úrovni. I o to se za vás multi tablety 5v1 postarají.
výhled od bazénu.jpg
Na nepříjemný zákal a nevzhledné inkrusty můžete zapomenout
To však zdaleka není všechno. Radost z koupání mohou doslova zkalit také různé nerozpustné bazénové nečistoty. Ty je potřeba efektivně vysrážet a následně odstranit s pomocí kvalitní výkonné bazénové filtrace. Naopak vápenaté či hořečnaté ionty musíte udržet v tekuté podobě, aby se neusazovaly na dně a na stěnách nádrže a nevytvářely tak nevzhledné inkrusty. I o to se moderní multi tablety 5v1 postarají za vás.