Proteinová dieta je pravým opakem snad každé metody hubnutí, má speciální nároky na jídelníček, ale zaručeně při ní shodíte přeb


žena, ručník na hlavě, otevřená ústa

Snažíte se shodit pár kilogramů? Stále se vám nedaří? Už jste zanevřeli na všechny diety, při kterých jenom trpíte hlady, nebo které vás nutí, abyste byli celé hodiny, dny a týdny v posilovně? Zkuste změnu!

Vrátí se vám kila po skončení hubnutí zase zpátky formou jo-jo efektu? Tak to je špatné! Často se totiž stává, že při špatném režimu nebo zkrátka při špatném hubnutí se nám mohou posléze vrátit kila zase zpátky, takže nakonec sami vidíte, že všechno bylo zbytečné, což nám akorát tak ubere na naší síle a nemáme žádnou inspiraci ani chuť něco jiného zkoušet.

Zhubnete tolik, kolik sami budete chtít!

Překvapeni? Je to velká změna, ale určitě budete spokojení! Vyberte si správou metodu. Tato se nazývá proteinová nebo bílkovinná. Též keto dieta nebo ketogenní. Tyto názvy jsou odvozeny od toho, že se v těle navozuje přirozený stav zvaný ketóza a to jenom tím, že jíte více jídel, které mají v sobě obohacené proteiny a bílkoviny. Dostáváte do sebe méně sacharidů a tuků ale naopak zvýšíte příjem bílkovin a proteinů. Samozřejmě, že doplňovat budete normálně i vitamíny a všechny ostatní tělu prospěšné látky.

jídlo, vidlička, ubrousek se srdíčky

1. Chcete se opět cítit šťastně?
– kila se snižují, svalová hmota zůstává zachována. Tato metoda má opravdu něco do sebe.

2. Problém vyřešen
– opět se můžete cítit dobře. Už po dobu hubnutí budete mít dobrou a veselou náladu, takže se nemusíte obávat toho, že byste na své okolí byli nepříjemní, nebo zlí či měli deprese a jenom leželi a spali někde doma zalezlí v posteli. Právě naopak s touto metodou hubnutí totiž budete mít přísun energie a to ve velkém, takže se můžete těšit na zlepšení nálady a také na nějaké aktivity. Můžete začít třeba sportem, ale nepřehánějte to, stačí začínat pomalu.

sushi, zelenina, rýže