Síň v bytě.


Když si rekonstruujete byt, snažíte se vše udělat do jednoho stylu, aby to bylo moderní a přitom pěkné na první pohled. Je dobré, u toho přemýšlet už do předu, kde co bude umístěné nebo některé věci udělat dokonce na pevno aby se s nimi nedalo hýbat. Když si vezmete síň v bytových domech, nebývá to příliš velký prostor, ale i ten se dá skvěle využít, abyste měli kam pověsit bundu, kabáty, a uložit boty a všechny potřebné věci. Když si necháte udělat vestavěné skříně, budete mít všechno potřebné, co potřebujete. Dají se udělat na skříně, kterou budou přizpůsobené přesně vaším potřebám. Můžete si například udělat uzavíratelné skříně u stropu a pod nimi mít prostor na pověšení bund a kabátů.

vestavěné skříně

Dole nějaký menší botník i se sednutím, abyste se mohli pohodlně obouvat. Je to jedna z možností. Skříně u stropu vám budou nápomocny v uskladnění nepoužívaných věcí, ať už se bude jednat o boty nebo cokoliv jiného. Je to prostor, který můžete využít, pro co budete chtít. Další variantou jsou celistvé vestavěné skříně, které by sahali od jedné strany po druhou a měli byste je podél celé síně. Už musíte ale počítat s tím, že vám nezbyde příliš místa na pověšení bund. Nebo pak najít jiný prostor. Když zvolíte uzavřené skříně, což je nejvíce praktické a nejde do nich vidět ani se do nich zbytečně nepráší, je to skvělá volba.

vestavěné skříně

Na čelní stranu skříní si můžete nechat dát zrcadla a tím budete mít vyřešený prostor, který zaplníte věcmi a nošené bundy, klidně můžete dávat do skříně. Když budete odcházet z domu, vždy se v zrcadle můžete prohlédnout, jak vypadáte a jestli můžete takhle vyjít mezi lidi. I to je velmi důležité. Spousta žen vyhledává zrcadla v síni kvůli poslední úpravě, než vyjdou na ulici. Možností je více a je na vás, jak využijete prostor. Když nezvolíte vestavěné skříně a půjdete jinou cestou, nikdy nevyužijete prostor stoprocentně, ale jen na půl. Přemýšlejte, než začnete nakupovat a objednávat, určitě se vám to do budoucna vyplatí.