Kdo má problémy s erekcí, nemusí to být překážka v seznámení s dívkou snů


Pozvali vás vaši přátelé na malou letní párty s vědomím, že jste již dlouho osamělý muž, mnoho let nemáte žádnou partnerku, a naznačili vám, že tam bude dívka, která by se s vámi ráda seznámila poté, co se o vás dozvěděla z jejich úst spoustu chvály, jaký jste moudrý, uvážlivý, pracovitý, společenský, zábavný, srdečný, empatický, a nakonec i pohledný? Takovéto scénáře se stávají a mohou se z nich vyvinout i partneři na celý život. Osudová setkání mohou být docela nenápadná, například scénárista Miloš Macourek a režisér Václav Vorlíček se spolu potkali ve vlaku z Prahy do Zlína, a kdyby se nepotkali, neznal by nikdo z vás jeden z nejkrásnějších pohádkových seriálů Arabela, co doslova obletěl celý svět a získal řadu mezinárodních ocenění.

blondýnka v levandulovém poli

Blíží se termín vaší akce, již za tři dny se tam máte dostavit s kyticí a dokonce chystáte zajímavé překvapení a dárek pro onu dívku, ale pak se večer doma posadíte na postel, a zjistíte, že vaše již dlouhodobě uvadající erekce, která vám již nedovolí ani masturbovat a úspěšně ejakulovat, z vás vytvořila jakéhosi „eunucha“. Muže neschopného pohlavního styku.

Co s tím? „Tak tam nepůjdu erectmax.cz“, napadne vás, „prostě se vymluvím na chřipku, a je to!“

Takto to také provedete a váš scénář by mohl perfektně vyjít, když druhý den po párty u vás zazvoní s bonboniérou neznámá dívka, překrásná, až oči přecházejí, představí se a řekne, že „…když nemůže Mohamed k hoře…, tak se dostavila sama, aby vás pomohla kurýrovat“.

krásná brunetka

A možná, že budete mít i štěstí, protože když po asi dvouhodinovém rozhovoru, kdy si budete báječně rozumět, a půjdete nakonec s pravdou ven, a zmíníte se o vašich problémech s erekcí, ona se jen pousměje a řekne: „Víš, to nejsi sám, spousta mužů takto trpí, ale úplně zbytečně. Shání se po netu po Viagře, přitom stačí změnit jídelníček, nestresovat se a být více v klidu, mít vedle sebe vhodnou oporu a užívat bylinky, které posilují tvorbu testosteronu, například Ženšen“.

A po půl roce rozešlete vašim přátelům svatební oznámení a ti se budou sakramentsky divit, jak je toto vůbec možné.