Kvalitní a cenově dostupné bazény

Máte rádi koupání v bazénu?
Kdo by se v horkém létě rád neosvěžil ve studené vodě. Proto jsou bazény a další veřejně přístupná místa ke koupání v létě tak přeplněná. Pokud nemusíte davy cizích lidí a chcete mít záruku naprosté čistoty a hygieny, je možná čas koupit si vlastní bazén na zahradu https://www.bazenygluc.cz/.
Má tu výhodu, že bude už jenom váš, a vy nebudete muset nikam jezdit, abyste si užili koupání. Pokud hledáte kvalitní a přitom cenově dostupné bazény, jste na správní adrese.

schody u bazénu

Kvalitní plastové bazény
Bazény se nejčastěji prodávají v plastové variantě. U nás najdete jen bazény vyrobeny v té nejvyšší kvalitě. Tento druh plastu se používá speciálně k výrobě bazénů, protože je

  • Barevně stálý
  • Odolá počasí
  • Drží tvar

Naše bazény jsou mezi zákazníky velmi oblíbené, protože nabízíme celou řadu velikostí a tvarů. Mezi nejoblíbenější tvary patří tradičně obdélník, protože poskytuje dostatek místa pro relaxaci i aktivní využití. Pokud vám stačí menší bazén pouze na osvěžení, postačí vám například kulatý tvar.

žena v bazénu

Jak vybrat bazén?
Bazén se vybírá podle několika kritérií. Tím základním je, kolik lidí v něm bude bývat. Musíte si odpovědět na otázku, zda v něm bude někdo plavat, nebo půjde jen o prostředek pro odpočinek bez aktivního využití. Bazény máme zapuštěné do země, které jsou velmi oblíbené, protože nenarušují vzhled pozemku, ale lidé často volí i klasické bazény, které stojí na podkladu. Záleží jen na vás, zda chcete upravovat pozemek – protože pro zapuštěný bazén je třeba vyhloubit podklad, případně zda vám stačí postavit bazén na zem. Jde nejen o design, ale i o údržbu.

Máte vybráno?
Vybrali jste si bazén? Pokud jste zvolili zapuštěnou variantu, je nutné připravit podklad, abychom mohli bazén zapustit.
Kromě bazénů nabízíme kompletní servis a doplňky, jako je protiproud, chemie nebo schůdky. Kdo shání kompletní bazén, najde ho u nás.