Odvoz ve vlastním autě až domů


K oslavám někdy prostě patří pití alkoholu, což navodí tu správnou atmosféru. Bohužel na akci nemusí jezdit žádné spoje, takže budete potřebovat odvoz auto.

Odvoz ve vlastním autě až domů

Užijte si setkání s příteli

Domluvit se na nějakou akci s přáteli nebývá někdy, kvůli časovým možnostem vůbec jednoduché, ale pokud spolu dobře vycházíte a chtěli byste se zase potkat a pořádně si společnou akci užít, tak se rozhodně na takovou akci nevykašlete a zorganizujte ji. Až nastane daný den, tak se k ostatním budeme muset nějak dostat. Jestliže bydlíme třeba ve stejném městě, nebo blízko u sebe, tak není problém se domluvit na blízkém místě.

černé BMW

Ovšem někdy nám nezbude nic jiného než jet autem. Sice si můžete říkat, že nebudete při potkání s kamarády pít, ale někdy se to prostě nepovede. Není na tom nic špatného, protože žijeme jen jednou a je dobré si tyto hezké okamžiky pořádně užít. Ale jak se dostat zpátky domů, když třeba nechceme, nebo nemůžeme na daném místě přespat? Samozřejmě my za volant usednout v žádném případě nesmíme, protože nejen, že to nedovoluje zákon, ale hlavně by se mohlo stát velké neštěstí.

Cesta vlastním autem

Mnohdy nás nemůže ani nikdo jiný zavést, takže řada lidí sáhne po telefonu a zavolá si taxislužbu. To je sice dobrá varianta, ale má jednu velkou nevýhodu. Tou je, že náš vůz bohužel zůstane na daném místě, takže my bychom se pro něj složitě další den museli vracet. Jak se tedy dostat vlastním vozem až domů? To je velmi jednoduché a stačí Vám pouze mobilní telefon, kdy si zavoláte odvoz vozu. Princip je velmi jednoduchý, ale skvěle funguje a my si tím ušetříme řadu starostí a času.

palubní počítač

Nejprve totiž zavoláte na dispečink, kde sdělíte veškeré potřebné informace a obratem Vám přijde SMS, kde budou uvedeny informace o zaměstnancích a jejich vozu. Jezdí se totiž v konvoji, což znamená, že přijedou dva zaměstnanci, kdy první sedí ve služební voze a druhý převezme řízení toho vašeho. Takto společně dojedete do Vámi zadaného cíle, kdy už jen zaplatíte, přičemž výsledná cena se odvíjí podle počítadla kilometrů vašeho vozu.