Pomůžeme vám ve vašem novoročním předsevzetí

Jako většina obyvatel České republiky i vy jste si dali předsevzetí do nového roku, že budete žít zdravěji, ulevíte svým kloubům tím, že je nebudete už nadměrně zatěžovat a prostě, že pár kil shodíte?

Rozhodnutí k hubnutí je vždy těžké, protože si většina lidí myslí, že se musí vzdát svých oblíbených jídel a budou tak během shazování nežádoucích kilogramů trpět hladem. Nedovedou si ani představit, že by si už k obědu nedali kachnu a nezapili ji lahví dobře vychlazené dvanáctky. A večer k televizi by nespořádali pytlík smažených brambůrků spolu se sklenkou bílého vína. To vše při keto (proteinové dietě) vážně nebudete moci, ale to neznamená, že budete zákonitě trpět hladem a žaludek se vám bude svírat při pohledu na smetanovou svíčkovou omáčku s pěkně vykynutým knedlíčkem.

knedlo zelo

Díky zkušeným odborníkům vznikla sada ketomix 22 jídel, která vám dodají potřebné bílkoviny a živiny potřebné pro vaše tělo. Jsou složeny tak, aby se vzájemně doplňovaly a vy tak nebudete pociťovat hlad a hlavně vás kombinace KetoMixu zbaví i chuti na sladké. Co je chuť na sladké? Nemáte dostatek kvalitní stravy, která sestává z kvalitních sacharidů, které se uvolňují postupně. A změnou jídelníčku s přispěním ketonové diety se vaše chutě budou pozvolna měnit. Jde hlavně o dodání důležitých proteinů zároveň s nízkosacharidovou dietou. A právě KetoMix je unikátní v tom, že obsahuje jen tolik sacharidů, které jsou nezbytně nutné a naopak velké množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny.

ovocný koktejl

Myslí ale i na pitný režim, který nesestává jen z pramenité vody, ale chutných proteinových koktejlů plných ovoce anebo klasické koktejly vanilkové a čokoládové. Bez sladkého si nedovedete svůj život představit? I v této dietě si můžete dopřát sladké palačinky, jsou výjimečné v tom, že mají jedinečné složení, které zahrnuje zvýšený podíl bílkovin a snížený podíl cukru.