Rozchod od stolu a od lože?! Nic není tak horké, jak se na první pohled může zdát.

Většinou každý vztah, který navážeme, začíná vzrušením a posléze přechází v lásku. Jsme zamilovaní až po uši a nemíníme si své představy, jak by měl partnerský vztah dvou zamilovaných lidí nechat vzít. A tvrdohlavě si jdeme za svým, i když nám leckdy zdravý rozum říká, že něco není v pořádku. Možná to není zdravý rozum, protože když jsme zamilovaní, pak nepřemýšlíme, ale svoji intuici vypnout nedokážeme. Ta tu s námi je neustále. Někdo je vnímavější, jiný ji odežene razantním mávnutím ruky a někdo jiný se s intuicí či třetím okem anebo šestým smyslem – nekamarádí. Je to škoda, ale smysl pro intuici nám leckdy může zachránit spoustu let nešťastného života a někdy třeba i život. Pokud máte tento dar, poslouchejte ho a naučte se ho vnímat. Předejdete ve svém životě mnoha nepříjemným překvapením, která vás mohou zahnat do kouta.

zamilovaná dvojice

Jako vás zahnalo partnerství, které jste si vybájila a přehlížela všechny jemné a pak i již okaté indicie, že vztah jaksi přestává fungovat. A stále jste ustupovala, vyklízela partnerovi pole. A váš partner vás možná začal už i ovládat anebo naopak se mu nelíbí jaká jste putička a jak se za pár let jeho dračice proměnila v tichošlápka. On chce stále tu divoženku a vy to nechápete a stále jen se vším souhlasíte, jen abyste ho neztratila. A váš vztah pomalu umírá. Přitom se stále milujete, ale nedokážete si vše, co vás trápí, vyříkat. Je vám to líto, pláčete, trápíte se, a váš partner nechápe, co se děje.

partnerská hádka

Jestliže stále máte pocit, že spolu chcete být, jen vám to v poslední době neklape, vyhledejte pomoc profesionálů partnerské poradny praha Drahomiramasinova. Svěřte se se svým trápením empatické psycholožce, která vás povede procesem nalezení vyhovujícího řešení pro obě strany. V oblasti vztahových problémů se profesionál dovede velmi rychle a nezaujatě pohybovat a vy tak získáte nestranného prostředníka, který vám dá nahlédnout na váš problém z jiné strany.