Zábava pro chytré hlavičky

Dnes vám představíme jednu z velmi zábavných a naučných her. Určitě jste o ní již slyšeli. Je moderní a velmi rozšířená. Pro toho, kdo o ní ještě neslyšel, máme dobrou zprávu. Rádi vám jí trochu přiblížíme a doufáme, že vás tím zaujmeme. Hra se jmenuje úniková hra. Jak už můžete předpokládat z názvu bude se jednat o únik z uzavřené místnosti. A jak se z ní dostanete bude jen na vás. Hra je určena pro chytré hlavičky, které dokážou používat selský rozum.

hra

Ve hře vás totiž budou čekat samé složité věci. Budete řešit tajné šifry, hledat ztracené klíče, které vás dovedou k zamčeným zámkům. Luštit zapeklité hlavolamy a řešit nejrůznější rébusy. Hra je určena pro dva až pět hráčů. Když si nebudete vědět rady vždy vás může podržet váš zvolený tým. Hra je časově omezena. Bude vám vymezený čas stačit?

Ecsape games Enigmaescape vám nabízí na výběr mezi dvěma základními hry. Každá hra má svůj děj, do kterého se začleníte. První hrou je Dvojitý agent a druhou hrou je Samara.

Dvojitý agent se odehrává v období sovětského svazu a KGB. V konspiračním bytě mezi ulicemi Americká a Ruská. Budete řešit záhadu zmizelého tajného agenta George, který byl vaším kolegou. Dostal se k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu, který by mohly vést k převratu. Vaším cílem bude zjistit, co se tajnému agentovi stalo a kam přišli dokumenty.

Druhou hrou je Samara. Hra vytvořená podle předlohy hororového filmu Kruh.

kruh

Ve hře se stanete běžným občanem, který se bude snažit rozluštit záhadu umírajících obyvatel. Příčinou je neznámá videokazeta, která po shlédnutí předpovídá smrt. Budete mít dostatek odvahy tuto kazetu najít a shlédnout její obsah, abyste se dozvěděli příčinu úmrtí? Musíte pospíchat smrt vám je v patách. Ve hře jsou lekavé scény a nejsou doporučeny malým dětem.

Neváhejte a vyzkoušejte jednu z našich her. Budete nadšeni.