Sehnat dobré ubytování v horách už nemusí být problém

Chcete strávit krásnou dovolenou v apartmánech nejvyšší kvality, za kterou by se rozhodně nemusely stydět ani nejlepší alpské hotely? Chcete strávit následující dovolenou na horách v České republice, ale zatím nemáte vybrané místo, natož ubytování? Nabízíme vám čisté ubytování Dolní Morava, které je přímo u sjezdovky Ski areálu Buková hora. Pokud tedy toužíte po noclehu kousek od sjezdovky, jsme pro vás ideální volba. Náš penzion vám nabídne 2 apartmány o velikosti 3 pokoje, kde najdete:

  • kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnkou a sporákem
  • Komfortní postele, dostatečně velké šatní skříně
  • Krásnou koupelnu se sprchovým koutem
  • Obývací pokoj s televizí
  • Wifi

Samozřejmostí je parkování zdarma, veškeré povlečení a úložné prostory pro vaše lyže a snowboardy.

stezka v oblacích

Abyste si mohli dovolenou u nás pečlivě naplánovat, snadno si na našem webu můžete vybrat termín, a zjistit, zda je možné jej rezervovat právě pro vás. Zároveň zjistíte cenu, takže vaší skvělé dovolené v jednom z nejkrásnějších rezortů u nás nestojí už nic v cestě.

Co najdete v okolí našeho penzionu? Díky dobrému místění najdete v okolí hned několik vyhledávaných a turisticky velmi oblíbených míst. Mezi ně patří Šerák a Praděd, kam mnoho lidí vyráží za turistikou. V okolí se nachází i vodní nádrž Pastviny, velmi oblíbená stezka v oblacích nebo rozhledna Suchý Vrch.

hora praděd

U nás najdete vyžití v zimě i v létě. Rádi u nás uvidíme i děti, kterým se různé výlety po okolí budou určitě líbit. Díky skvělé moderní a plně vybavené kuchyni si můžete uvařit, co budete chtít, nebo můžete vyrazit za něčím dobrým do okolních restaurací. Věříme, že si u nás odpočinete s celou svou rodinou, a načerpáte u nás nové síly. V případě, že dojde ke zhoršení epidemiologické situace, a opatření vyžadovaná státem znemožní ubytování, vrátíme vám peníze v plné výši ceny ubytování.